Minu konto
Jacadist

Jacadi Paris on Prantsuse kvaliteetbränd lastele. Valikus on riideid, jalatseid ja aksessuaare beebidele alates sünnist kuni 12-aastastele lastele. Tellimise peale saab osta lastetoa mööblit, vannitoakaupu ning mänguasju. Eestis on Jacadi rõõmustanud lapsi ja nende vanemaid juba 5 aastat.

Jacadi rõivad

    Jacadi rõivad jagunevad kolme vanusegruppi: beebid, väikelapsed ja suured lapsed. Valikus leidub igapäevaseks kandmiseks lihtsamaid esemeid ning elegantseid pidulikke rõivaid. Iga kollektsiooni loomisel pannakse rõhku ajatule disainile, mugavusele ning kvaliteetsete ja naturaalsete materjalide kasutusele.
> Rõivad beebidele > Rõivad poistele ja tüdrukutele

Jacadi jalatsid

    Jacadi klassikalisest stiilist inspireeritud jalatsid on kõik valmistatud Euroopas, et tagada kõrgeim võimalik kvaliteet. Iga jalatsi väljatöötamisel pannakse rõhku oluliseimale tegurile, pakkuda lapse arenevale jalale vajalikku tuge. Jalatsid on jagatud kahte gruppi: „Walker“ kollektsioon suurustega 19-24 väikelastele, kes teevad alles esimesi samme ning „Child“ kollektsioon suurustega 24-39 suurematele lastele.
> Kingakollektsioon

Lastetoakollektsioon

    Jacadi pakub suures valikus tooteid valmistumaks lapse sünniks. Valik on mitmekesine – mänguasjadest kodutekstiilidest reisitarvete ja mööblini. Jacadile iseloomulikult on kasutatud vaid parimaid materjale ning puhast klassikalist disaini.
> Lastetoakollektsioon