Minu konto
Jacadi jalatsid
Jacadi jalatsid aitavad astuda lapsel esimesi õnnestunud samme. Vastupidavate materjalide ning unikaalse tootmistehnoloogiaga luuakse lastele alati kvaliteetseid ning mugavaid jalatseid. Kõik Jacadi jalatsi kollektsioonid on lisaks elegantsele välimusele jalga toestavad, kuna iga lapse samm on tähtis.

Täielik valik

Väikelaste jalatsid

    WALKER KOLLEKTSIOON LASTELE VANUSES 12 KUNI 24 KUUD - SUURUSED 19 KUNI 27: • Koheselt, kui beebi teeb oma esimesi samme ilma abita on ta valmis kandma Jacadi unikaalseid Walker Kollektsiooni jalatseid. • Jacadi Walkeri jalatsi mudelid on enamus valmistatud kõrgeima jalatoega, et esimeste sammudega oleks jalad tugevalt toestatud. • Mõõda lapse jalga iga nädala tagant, kuni kolme aastaseks saamiseni. Lapse jalad kasvavad kiiresti ning väikeseks jäänud jalanõud teevad lapsele valu.
> Väikeste tüdrukute jalatsid > Väikeste poiste jalatsid

Laste kollektsioon

    KOLLEKTSIOON LASTELE VANUSES 2 AASTAT JA ENAM - SUURUSED 24 KUNI 39: • Jacadi tagab lapsele mugavad, elegantsed ning laste vajadustele vastavad jalatsid. • Materjalide kasutusel on rõhk kvaliteedil, kasutades parimaid nahasõbralike tooteid ning täisnahka. • On oluline mõõta oma lapse jalga iga kuue kuu tagant, kuna sellises vanuses kasvab lapse jalg keskmiselt 2,5cm aastas, muutes sedasi sobiva jalatsi suurust 2-3 numbri võrra. Liiga väikesed jalatsid kahjustavad lapse küüsi ning tekitavad kandmisel valu. Lapse jalad lõpetavad kasvu tavaliselt tüdrukutel 15-l ning poistel 16-l eluaastal.
> Tüdrukute kollektsioon > Poiste kollektsioon